دانستنی های دکوراسیون

از این – دراور – ها ایده بگیرید

با اصفهان دکور در یک مطلب تازه از دکوراسیون داخلی همراه باشید :

وب‌سایت زیبایی خانه: با انتخاب طرح زیبایی از دراور که در عین حال با کیفیت و مرغوب است می توانید جلوه زیبا و متفاوتی را به دکوراسیون اتاق خواب خود بدهید. در ادامه مطلب طرح های زیبایی از انواع مدل دراور لوکس برای اتاق خواب های مدرن را مشاهده خواهید کرد.

 

, از این  – دراور – ها ایده بگیرید

 

دراور از انواع وسایل ضروری در اتاق خواب است و دراور ها در انواع طرح های متنوع در بازار موجود هستند و شما می توانید با توجه به دکوراسیون اتاق خواب تان دراور مناسبی را تهیه کنید.

 

, از این  – دراور – ها ایده بگیرید

 

 

, از این  – دراور – ها ایده بگیرید

 

 

 

مدل های دراور طرح های متنوعی دارند و امروزه مدل دراور ام دی اف و چوبی از انواع محبوب ترین مدل های دراور هستند که شما می توانید از انواع طرح های ساده و زیبا این دراور ها در فضای اتاق خواب خود استفاده کنید. دراور ها برای هر فضایی از دکوراسیون اتاق خواب مناسب هستند و می توانند دکوراسیون اتاق خواب شما را به فضایی متفاوت و مدرن تبدیل کنند.

 

دراور ها در انواع طرح های آینه دار و بدون آینه موجود هستند و اگر فضای اتاق خواب شما کوچک است مدل های دراور آینه دار که می تواند حکم مدل میز آرایش را نیز داشته باشد انتخاب ایده آل و مناسبی است.

 

, از این  – دراور – ها ایده بگیرید

 

در ادامه مطلب انواع مدل های دراور چوبی و ام دی اف زیبا و شیک را که جایگزین مناسبی برای کمد لباس در دکوراسیون اتاق خواب های مختلف هستند را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این طرح های مدرن و متفاوت مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

 

, از این  – دراور – ها ایده بگیرید

 

, از این  – دراور – ها ایده بگیرید

 

 

از جمله ویژگی هایی که علاوه بر ظاهر زیبا و جذاب باید در طراحی دراورها مورد توجه قرار گیرد ایجاد فضای ذخیره سازی مناسب و متعدد است تا بتوان از تک تک فضاهای ذخیره سازی برای نگه داری لباس ها و لوازم کاربردی اتاق خواب استفاده کرد.

 

, از این  – دراور – ها ایده بگیرید

 

از جمله ویژگی های بارز در مدل های دروار چوبی و ام دی اف می توان تنوع و خلاقیت در طراحی آن ها اشاره کرد.

 

دراور از انواع وسایل و تجهیزاتی است که می تواند به فضای اتاق خواب سر و سامان ببخشد. در این مطلب انواع طرح های زیبا مدل دراور ام دی اف و چوبی را مشاهده کردید, شما می توانید با الگوبرداری از این مدل های مدرن و متفاوت دراور مناسبی را برای فضای اتاق خوابتان تهیه کنید.


منبع:
http://www.bartarinha.ir/fa/news/405886/از-این-دراورها-ایده-بگیرید

امیدواریم از این مطلب بهره کافی را برده باشید ، بزودی با شما همراه خواهیم بود در یک مطلب تازه تر از دنیای دکوراسیون داخلی

گروه مهندسی اصفهان دکور آرزوی بهترینها را برای شما دارد.

لینک منبع

امتیاز شما به این مطلب

مطالب پیشنهادی

دکمه بازگشت به بالا