دانستنی های دکوراسیون

مناسب ترین نور برای میز غذاخوری

با اصفهان دکور در یک مطلب تازه از دکوراسیون داخلی همراه باشید :

در دکوراسیون غذاخوری منزل ما نور کم است و می خواهیم نورپردازی آن را اصلاح کنیم. با توجه به کاربرد ویژه این فضا یعنی صرف غذا، روشنایی مناسب برای میز ناهار خوری چیست؟

 

بله درست است، همانطور که ذکر شد کاربری دکوراسیون غذاخوری متفاوت است و با توجه به هدفی که دارد، نیازهای متفاوتی هم دارد. صرف غذا و گپ و گفت در حین آن در فضای غذاخوری حرف اول را می زند. با توجه به آن نکته نورپردازی مناسب باید معطوف به روشن کردن بالای میز غذاخوری باشد.

 

استفاده از لوستری که تا ارتفاع نسبتا پایین تری از سطح زمین را روشن می کند برای دکوراسیون ناهارخوری پیشنهاد می شود. دقت داشته باشید که تعداد لامپ و نور به صورتی باشد که بتواند روشنایی کافی را به ظروف خوش آب و رنگ غذا برساند. می توانید از آباژورهای پایه بلند و خمیده هم برای نورپردازی غذاخوری استفاده کنید.

 

نور مناسب میز غذاخوری,بهترین نور میز غذاخوری

می توانید از آباژورهای پایه بلند و خمیده هم برای نورپردازی غذاخوری استفاده کنید

 

همچنین تعدادی لامپ با آویز بلند برای میز ناهارخوری مناسب هستند. این نکته را فراموش نکنید که برای انتخاب هر نوع روشنایی اعم از لوستر، آباژور و … سبک دکوراسیون منزل را مد نظر قرار دهید.

 

میز غذاخوری,دکوراسیون میز غذاخوری

تعدادی لامپ با آویز بلند برای میز ناهارخوری مناسب هستند

 

منبع : chidaneh.com

امیدواریم از این مطلب بهره کافی را برده باشید ، بزودی با شما همراه خواهیم بود در یک مطلب تازه تر از دنیای دکوراسیون داخلی

گروه مهندسی اصفهان دکور آرزوی بهترینها را برای شما دارد.

لینک منبع

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا