آراد برندینگ

من در خواب بودم و شغلم پول می آورد

برای ثروتمند شدن، باید در حالی که خواب هستید درآمد کسب کنید. افراد ثروتمندی که در اطراف خود مشاهده می کنید به سادگی به این ثروت نرسیده اند و آنها شغلی را انتخاب کرده اند که وقتی حتی در خواب می باشند شغلشان در حال درآمد آوری می باشد. من این راه و پول را در تجارت پیدا کردم و امروز ثروت بسیاری به دست می آوردم حتی وقتی در خواب هستم.

اره استخوان بر best

دستگاه های اره استخوان بر best دستگاه هایی مدرن و مکانیزه هستند که با استفاده از حرکت دورانی تیغ اره نواری قادر به برش انواع گوشت با سرعت و دقت بسیار زیاد هستند.

دستگاه های اره استخوان بر دستگاه های بسیار مهمی برای ارائه سریع خدمات به مشتریان محسوب می شوند, و براحتی میتوانند نیاز مشتریان انواع آشپرخانه های صنعتی, کشتارگاه ها, هتل ها, شرکت های بسته بندی محصولات پروتئینی, قصابی و موارد مشابه دیگر را برطرف نمایند.

توان موتور این دستگاه ها بسیار بالا بوده و قابلیت کار مستمر و تحمل کار سخت را دارا می باشند.

اره استخوان بر الکتروکار

دستگاه اره استخوان بر الکتروکار عملکردی کاملاً مشابه با دستگاه اره نواری عمود بر دارد, دستگاه اره استخوان بر از دو فلکه تشکیل شده است که یکی از فلکه ها بصورت مستقیم یا از طریق تسمه به الکترو موتور دستگاه متصل شده است و نیروی حرکتی تیغ اره نواری را بصورت دورانی حول محور دو فلکه تامین میکند.

تیغ اره های نواری دارای انعطاف پذیری بالا هستند و برای اینکه هنگام برش دچار تاب خوردگی و تغییر مسیر نشوند توسط دو بازو راهنما (گاید) در مسیر اصلی برش قرار داده می شوند و بصورت کاملاً صاف می توانند انواع گوشت را برش دهند.

دستگاه های اره استخوان بر دارای تنوع زیادی می باشند و در سایز های مختلفی تولید می شوند, دستگاه های اره استخوان بر را با توجه به سایز می توان به سه گروه اصلی تقسیم بندی نمود.

اره استخوان بر دست دوم

از اره استخوان بر دست دوم میتوان در سوپر پروتئین ها, آشپرخانه های تهیه غذا, هتل ها, قصابی ها و هایپر های کوچک استفاده نمود, این دستگاه ها را می توان بر روی پیشخوان و هرگونه میزی به راحتی با توجه به سایز کوچک خود استفاده نمود.

اره های استخوان بر پایه دار بطور معمول موتور قدرتمند تر و ابعاد بزرگتری نسبت به دستگاه های اره استخوان بر رومیزی دارند و برای استفاده در آشپرخانه های صنعتی, رستوران های بزرگ, کترینگ ها و هتل ها گزینه بسیار مناسبی می باشند, زمان کارکرد و توان موتور در این دستگاه ها نسبت به مدل رومیزی بیشتر می باشد.

همانطور که از نام اره های استخوان بر صنعتی مشخص است، مناسب برای استفاده در شرکت های بسته بندی محصولات پروتئینی, کشتارگاه ها, شرکت های شیلات, کشتارگاه, هایپر های بزرگ و موارد مشابه دیگر می باشد.

.

.

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا