آراد برندینگ

مثل آب خوردن ثروتمند شدم

مثل آب خوردن ثروتمند شدم

اصلا فکر نمی کردم که روزی بتوانم به چنین درآمدهایی برسم وقتی حرف از تجارت می زدم همه اطرافیانم مرا به سخره می گرفتن و می گفتن کاری نشدی است ولی من از تلاش دست برنداشتم و به کارم در این حوزه ادامه دادم تا اینکه امروز در جایگاهی قرار گرفتم که خیلی ها از دیدنم در این جایگاه تعجب می کنم حال می خواهم شما را با چند نمونه از محصولاتم آشنا کنم که مرا به درآمد عالی رساندند.

دستمال یزدی

مرکز فروش دستمال یزدی ابریشمی معمولا در مراکز شهرهای مختلف قرار داشته و در فروشگاه های لوازم آشپزخانه و پلاستیک فروشی می توانید دستمال ابریشمی با کیفیت ایرانی را تهیه کنید که برای آگاهی از قیمت و بررسی آن باید زمان زیادی را صرف کنید که ممکن است بقیمت بالاتری از فروشنده تهیه کرده باشد که ما پیشنهاد می کنیم. این روزها با گسترش اینترنت و وبسایت اینترنتی براحتی در شبکه مجازی از فروشگاه آنلاین تهیه کنید که با این روش می توانید از تجربیات خریدارن قبلی استفاده نموده خرید خوبی را تجربه کنید.

کارخانه جات تولید دستمال یزدی محصولات مختلفی مانند لنگ و روسری قواره کوچک و سفره و رو انداز با همین سبک عرضه می کند که با توجه به صنعتی شدن این مراحل با سرعت بیشتری نسبت به قبل انجام می گردد و می توانیم محصولات مختلفی ایرانی و سرعتی را به استانها و شهرهای مختلف ارسال نموده و باعث گردش مالی برای این استان شویم.

مثل آب خوردن ثروتمند شدم
دستمال جیبی

استفاده از دستمال جیبی قدمت دیرینه ای دارد و رومیان و مصریان قدیمی ترین نژادهایی هستند که از این محصول استفاده می کردند، اما شاید جالب باشد بدانید که ریچارد دوم که یکی از پادشاهان کشور انگلیس می باشد در اواسط حکومت خود یعنی سال 1380 میلادی در میان اطرافیان خود استفاده از دستمال پارچه ای را باب کرد و آنها مجبور به استفاده از این وسیله شدند. با گسترش فرهنگ ارتباط با دیگر کشورها و مردم دیگر فرهنگها استفاده از این دستمال باب شد و اکنون در سراسر گیتی از این دستمال جهت مصارف گوناگون استفاده و بهره می برند که موجب شده تولیدیهای بسیاری در ایران و جهان نسبت به طراحی و دوخت این محصول اقدام کنند که به فروش و سود دهی خوبی نایل شده اند. امروزه این دستمالها در اندازه های گوناگون تولید می شوند که از سایز 10 در 10 تا 50 در 50 متنوع می باشند

مثل آب خوردن ثروتمند شدم
دستمال نخی

پارچه ای که به صورت روزانه و مکرر مورد استفاده است دستمال نخی ضخیم می باشد و این محصول در حالی که از الیاف و بافتریزی تشکیل شده است؛ اما از ضخامت مناسبی برخوردار است که برای نظافت منزل، محیط کاری و غیره کاربردی می باشد.

دستمالهای نخی از الیافهای طبیعی و متفاوتی همچون پنبه، کتان، پشم، ابریشم و غیره می باشد که به دلیل استفاده و مصرف زیاد این محصول در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود.

پیشنهاد ما به شما این است که از دستمالهای نخی ضخیم برای جلوگیری از انواع لکه های سطوح استفاده کنید تا به وسیله های شما آسیبی وارد نشود. دستمالهای نخی از خصوصیات بیشماری برخوردار است که به چند مورد آن می توان اشاره کرد. این محصول قابلیت تمیز کردن بدون هیچگونه جا، لک و پرز را دارد. بدون استفاده هیچ مواد شوینده ای به راحتی می توان لکها را با استفاده از این دستمال از بین برد.

مثل آب خوردن ثروتمند شدم

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا