آراد برندینگ

فروش اره نواری بزرگ

فروش اره نواری بزرگ

یکی از پر کاربرد ترین دستگاههای صنعتی دستگاه اره نواری با ورق ضد زنگ می باشد که امروزه انواع جدید آن در ابعاد بزرگ و کوچک به بازار عرضه می شود و مورد استفاده کارگاه های بزرگ و کوچک مختلف و صنایع مختلف قرار می گیرد که بسیار دستگاه مهم و کاربردی ای می باشد.کار اره نواری به صورت برش سرد انجام می شود و به این دلیل که کار با این دستگاه ساده می باشد و دقت آن تقریبا مناسب و قابل قبول است مناسب کارگاه های مختلف می باشد و بسیاری از افراد برای برش قطعه های خام صنعتی خود از این دستگاه استفاده می کنند.

فروش اره نواری بزرگ

مجموعه آراد برندینگ با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش عمده و کلی انواع دستگاه اره نواری از خریداران گرامی دعوت می کند تا فرم سایت ما را تکمیل کنند و مشخصات خود را در سایت ثبت نمایند، بعد از ثبت مشخصات کارشناسان فروش ما با پیشنهاداتی ویژه خدمت شما تماس می گیرند و بعد از گفت و گو و مشاوره در خرید، در صورت رضایت ثبت سفارش کالا شما انجام می شود.

اره نواری

اگر قصد دارید برشهایی باریک و بسیار سریعی بر روی سطوح مختلف ایجاد نمایید از اره نواری استفاه کنید در این محصول یک عدد اره ی فلزی با دندانه هایی بسیار تیز که برای برشهای دقیق و خاص طراحی شده است به بدنه ای از جنس فولاد با استحکام فراوان متصل شده است مانند چکش برقی. و تیغه ای که در اره نواری تعبیه شده است در دو قسمت تیغه اره های تک فلزی و تیغه اره هایی به شکل دو فلزی وجود دارند همچنین باید جنس این تیغه اره ها به گونه ای باشد.

که علاوه بر میزان سختی فراوان، دارای قابلیت انعطاف پذیری بسیاری باشد معمولا تیغه های اره هایی که به صورت تک فلزی می باشند برای برش سطوح غیر فلزی نظیر گوشت، مقوا و چوب که دارای میزان سختی پایینی می باشند.

 

فروش اره نواری بزرگ

برای خرید اره نواری و بیل لودری با قیمت مناسب باید به مراکز فروش اره نواری که محصولات خود را به طور مستقیم و بدون واسطه به فروش می رساند مراجعه نمایید همچنین قیمت اره دستی بسیار ارزان تر از نمونه های اره اتوماتیک می باشد. به علاوه در هنگام خرید اره نواری باید به قدرت و میزان توان موتور آن توجه نمایید و سعی نمایید دستگاهی را خریداری کنید که دارای خاصیت کنترل میزان سرعت باشد و قبل از خرید آن دستگاه را به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا از همه ی جوانب سالم باشد.

اره نواری بزرگ

همانطور که گفتیم اجزا و بدنه اره نواری بزرگ بسیار سنگین می باشد، بعضی از مدلهای آن از جنس ورق فولاد هستند و بعضی از چدن، آنهایی که فولادی هستند گاهی اوقات به زمین وصل می شوند تا از تکان شدید آن جلوگیری شود. اره نواری بزرگ همچنین دارای فلکه هایی از جنس چدن می باشد، دو فلکه در اره نواری در بالا و پایین آن قرار دارد و فلکه پایینی قابلیت تکان خوردن و تنظیم را دارد.

 

فروش اره نواری بزرگ

اره نواری همچنین دارای یک موتور می باشد که ممکن است برق آن دو فاز باشد و در مدلهای بزرگتر ممکن است سه فاز نیز باشد و معمولا الکترو موتور مهم ترین بخش اره نواری بزرگ می باشد که وظیفه حرکت دادن تیغه اره و بخشهای مختلف اره نواری را بر عهده دارد.زمانی که از اره نواری استفاده می کنیم باید طریقه و روش استفاده از خط کش و ابزار اندازه گیری و تنظیم آن مانند گونیا را بلد باشیم، چرا که این دستگاه دارای گونیا و خط می باشد که وظیفه این ابزار تنظیم زاویه برش و عرض می باشد که بسیار اهمیت دارد.

 

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا