آراد برندینگ

قیمت دماسنج طبی دیجیتال

قیمت دماسنج طبی دیجیتال

معمولا اولین کاری که در مراقبتهای بهداشتی برای تعیین سطح بیماری افراد انجام می گیرد سنجش دمای بدن آنها به وسیله دماسنج طبی و گرفتن فشار با فشارسنج دیجیتالی می باشد چون زمانی که عوامل بیماری زا وارد بدن می شوند در مرحله اول سیستم ایمنی دمای بدن را بالا برده تا این میکروب و ویروسها کشته شوند پس بالا بودن دمای بدن اولین نشانه بیماری است. اعداد نوشته شده بر روی استوانه دماسنج براساس مقیاس سلسیوس بوده که معمولا دمای بدن افراد سالم بین ۳۵ تا ۳۷ درجه سلسیوس است که البته میزان این دما با توجه به سن فرد، میزان فعالیت، مواد خوراکی استفاده شده و روش اندازه گیری می تواند کمی متفاوت باشد که نگرانی برای شما به همراه ندارد.

 

قیمت دماسنج طبی دیجیتال

یکی از فاکتورهای اصلی تشخیص بیماری در کودکان و بزرگسالان سنجش دمای اعضای بدن آنها است و امروزه با دماسنجهای متنوعی این کار انجام می شود که بدون شک بهترینشان دماسنج با دقت بالا می باشد قیمت دماسنج طبی متاثر از عوامل متعددی است که یکی از آنها جنس و مواد اولیه به کار رفته در ساخت محصول است البته این متریال باید ضخامت استاندارد داشته باشد تا در روند سنجش دما اختلال ایجاد نشود و معمولا از پلاستیک مرغوب به همراه شیشه و تجهیزات پیشرفته کوچک استفاده می شود.

نوع دماسنج می تواند بر قیمت محصول اثر بگذارد که همانند فشارسنج مچی در دو مدل دیجیتال و معمولی طراحی می شوند مسلما نمونه های دیجیتال به دلیل دقت بالا و اجزا بیشتر قیمت بالاتری نسبت به مدلهای ساده تر دارد شاید بدانید که بعضی از دماسنجها دارای قابلیتهای بیشتری بوده که همین موضوع ارزش ریالی آنها را بالا می برد که از جمله آنها خاصیت ضد ضربه و ضدآب، سامانه هشدار دمای بالا و بالا بودن ضریب دقت را می توان نام برد اما ما در این مجموعه در تلاش هستیم انواع دماسنج به روز و استاندارد را با قیمت مقرون به صرفه و ارزان به دست شما مصرف کننده گرامی برسانیم.

دماسنج طبی دیجیتال

دماسنجهای طبی به عنوان یکی از ابزار و تجهیزات مورد استفاده در حوزه سلامت، انواع مختلفی دارند. به عنوان مثال می توان به دماسنج طبی جیوه ای الکلی دیجیتال اشاره کرد. هر کدام از این انواع در پارامترهای متعددی با هم تفاوت دارند. به عنوان مثال محلی از بدن که دمای آن سنجیده می شود، زمان پاسخ دهی، دقت پاسخ، شرایط استفاده و غیره در آنها متفاوت است. و بسته به شرایط کاربری و موارد استفاده هر کدام از انواع می توانند به علت شاخص بودن در یک پارامتر گزینه مناسب تری باشند. ما در این مجموعه در تلاش بوده ایم، تا انواع مختلف دما سنجها را با بهترین کیفیت تهیه و روانه بازار کنیم. و تمام این محصولات با کیفیت را توسط واحدهای پخش و توزیع در اختیار تمامی مصرف کنندگان در سراسر نقاط کشور قرار بدهیم. به علاوه جدای از بازار داخلی محصولات این برند به علت ماندگاری بالا و پاس کردن بالا ترین شاخصهای کیفی در مارکت بین المللی نیز ارائه شده و همیشه مورد توجه تاجاران بزرگ قرار گرفته است.

قیمت دماسنج طبی دیجیتال

اما گونه دیگری از دماسنج که سیستم و ظاهر متفاوتی از دو نوع قبلی دارد، دماسنج طبی دیجیتال است. این نوع دماسنج از یک بدنه پلاستیکی تهیه شده است و به علاوه یک قسمت نمایشگر دارد که نتیجه را روی آن به صورت عددی نشان می دهد و دیگر نیازی به انطباق دهی اعداد و نتیجه گیری در آن نیست. این نوع دماسنجها به علاوه موارد مصرف بسیار گسترده تر از جمله در نواحی زیر زبانی، زیر بغل، پیشانی و مقعد دارند. این دماسنجهای مختلف مانند فشارسنج دیجیتالی ظاهر متفاوتی نیز دارند. به عنوان مثال تب سنجهای پیشانی یک صفحه با مساحت نسبتا بزرگ دارند تا توانایی ارتباط بیشتری با پوست داشته باشند. اما دماسنجهای دهانی یک منطقه حساس کوچک در ابتدای یک قسمت میله مانند دارند.

دماسنج طبی ارزان

متاسفانه در دنیای امروز قیمت ابزار پزشکی افزایش چشمگیری داشته و همین امر موجب شده تا قیمت مقرون به صرفه ای بدست مشتریان نرسد، خرید دماسنج طبی ارزان و فشار سنج ارزان نیز می تواند موجب شود تا کیفیت ابزار کاهش پیدا کند و این خود مشکلاتی بزرگتر از قیمت را حاصل می کند.

از همین رو این مجموعه در جهت تحقق حقوق مشتریان و کاهش قیمت محصولات اقدام به عرضه مستقیم این محصولات کرده است، در این نوع عرضه دست هرگونه واسطه ای میان عرضه کننده و خریدار حذف شده و قیمت نهایی آن برای عرضه کننده عمده و در نهایت مشتری خریدار آن کاهش بیابد.

قیمت دماسنج طبی دیجیتال

محصولاتی که برای استفاده خانگی و افراد بی تجربه تولید می شوند معمولا می بایست تا حدالامکان کاربری آسانی داشته باشند، دماسنج طبی ساده ساخته می شود تا توسط افراد در خانه برای اندازه گیری دمای بدن خود یا خویشاوندان در زمانهای غیر ضروری استفاده شود، برای مثال عمده کاربرد این دماسنجها تشخیص سرماخوردگی است و در همین دوران کرونا بسیار کاربردی هستند زیرا می توانند با نشان دادن درجه حرارت بدن نیاز به بستری شدن در بیمارستان را به اعضای خانواده هشدار دهند.

همچنین در هنگام استفاده از دماسنجهای طبی باید بدرستی و هوشیاری از این ابزار استفاده شود و از وارد کردن ضربه به صفحه آن باید خودداری کرد، زیرا عموما ماده داخل این دماسنج جیوه است که فلزی مایع و سمی بشمار می رود و نباید باسطح بدن تماس یا وارد دهان شود.

 

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا