آراد برندینگ

هر روز از خودتان بپرسید چرا بیل گیتس نیستید

هر روز از خودتان بپرسید چرا بیل گیتس نیستید

برای اینکه با تلاش درست و کافی همانند افرادی مشهوری چون بیل گیتس شوید، نیاز هست تا در هر زمان خود را با افرادی چون بیل گیتس مقایسه کنید و بگویید چرا هنوز مثل آن نشده اید.

برنج پاکستانی

با خرید برنج پاکستانی به صورت عمده از این سایت قیمتی باورنکردنی را تجربه کنید. کیفیت بالا و قیمت مناسب جزو ویژگی‌های مهم این محصول است که آن را به یک کالای پر فروش در این مجموعه تبدیل کرده است. این برنج به سبب کاربردهای فراوانی که دارد روزانه در حجم زیادی به سراسر کشور ارسال می گردد.

, هر روز از خودتان بپرسید چرا بیل گیتس نیستید

ایزوگام چسب دار

نسل جدید عایق های رطوبتی نانو موجود در بازار که به ایزوگام چسب دار معروف شده اند پوشش هایی تهیه شده از مشتقات قیر می باشند که بدون نیاز به چسب یا فرآیند حرارت دهی می توان آن ها رادر هر سطحی نصب نمود. برای نصب این نوار های عایق تنها لازم است که پوشش چسب را از روی آن برداشته است.

, هر روز از خودتان بپرسید چرا بیل گیتس نیستید

بازی فکری ضرب المثل

یکی دیگر از بازی هایی که در طی آن می توان موارد مختلفی از قبیل رنگ، اندازه ها، ترتیب های مختلف از کوچک تا بزرگ و بالعکس را به کودکان آموزش داد بازی فکری ضرب المثل دخترانه یا پسرانه حلقه هوش است که در سایز بندی های مختلف در بازار موجود است. این بازی برای گروه سنی 6 ماه تا دوسال طراحی شده و انجام آن نیازمند به فعالیت های حرکتی می باشد. این بازی از حلقه های رنگارنگ مختلف از جنس پلاستیک ساخته می شود.

, هر روز از خودتان بپرسید چرا بیل گیتس نیستید

5/5 - (3 امتیاز)

کارینس,وام خرید طلا,طلا اقساطی

مطالب پیشنهادی

دکمه بازگشت به بالا