آراد برندینگ

نکاتی برای رسیدن به ثروت و آرامش

نکاتی برای رسیدن به ثروت و آرامش

اگر واقعاً به دنبال کسب ثروت و پول در زندگیتان هستید، باید هر روزتان را برای پیشرفت در زندگیتان برنامه ریزی کنید، شما باید برنامه‌ریزی‌های روزانه ، ماهانه و سالانه برای خودتان داشته باشید و از این طریق به اهداف نهایی تا دست یابید، وارد شدن در کسب و کار جدید و بالا بردن علم مذاکره فروش راهکاری است که برای افزایش درآمد بسیار کاربردی می باشد.

فرش ماشینی مدرن

یک نمونه از هنرهای ایرانی فرش ماشینی مدرن می باشد که مدل 6 متری این فرش از بیش ترین فروش در بازارهای داخلی و خارجی برخوردار می باشد، در گذشته فرشهای دستباف تنها فرشی بودند که ساخته می شدند و بافندگان، ماه ‌های زیادی را وقت صرف ساخت آنها می کردند.

صادرات کیوی

کیوی یکی از محصولات باغی ارز آور بوده که طی سال‌های اخیر صادرات کیوی وضعیت مناسبی از حیث تولید، صادرات و ارزآوری داشته است، خواص شگفت انگیز این کیوی باعث افزایش تولید این محول در دنیا شده است،کیوی منبعی غنی و سرشار از ویتامین ث است و مقدار ویتامین ث آن از پرتقال نیز بیشتر است.

پیشبند یکبار مصرف آرایشگاهی

یکی از ملزوماتی که برای هر آرایشگاهی الزامی می باشد، پیشبند یکبار مصرف آرایشگاهی است، که در شهرهای اصفهان، شیراز و تهران نمایندگی پخش و توزیع آن وجود دارد، که بهترین کالا را با قیمت بسیار مناسب به سراسر کشور به فروش می رسانند.

4.5/5 - (2 امتیاز)
تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا