آراد برندینگ

مهارت‌ های فردی از من یک فرد ثروت آفرین ساخت

جالب است بدانید که مهارت ‌های فردی در هر کسب ‌و کاری می ‌تواند کارساز باشد و شما را در کسب ‌و کارتان رشد دهد. لذا من با تقویت مهارت‌ های فردی خود شانس ثروتمند شدن را در شغلم به دست آوردم و توانستم در حوزه‌ ی زیر معاملات میلیاردی را انجام دهم و ثروتمند شوم. حال قصد دارم این حوزه پول ‌ساز را برای شما شرح دهم.

آتل دست

هنگام خرید آتل دست به جنس و کاربرد آن توجه کنید و به صورت خودسرانه به انتخاب و خرید آن دست نزنید. برای اینکه انتخاب درستی داشته باشید بهتر است طبق صلاحدید پزشک، مناسب ترین نوع را برای اندام آسیب دیده خود برگزینید تا روند بهبودی تسریع پیدا کند و از سایر مشکلات جلوگیری شود. ممکن است برای شما عزیزان هم سوال باشد که قیمت آتل دست چقدر است. همانند سایر کالا قیمت این محصول به عوامل مختلفی از جمله جنس آتل، شرکت سازنده، فروشنده ای که این کالا را از او خریداری می کنید و سایر عوامل بستگی دارد.

آتل گچی

قیمت آتل گچی همانند قیمت سایر تجهیزات پزشکی و کالا های دیگر موجود در بازار ممکن است تغییر کند و نوساناتی داشته باشد. قیمت آتل بسته به اندازه آتل و جنس و کیفیت آن متفاوت خواهد بود، برای خرید آتل حتما از آتل هایی با اندازه و کیفیت استاندارد استفاده کنید تا اندام آسیب دیده را بهتر حمایت کند. در حال حاضر و در دی ماه 1401قیمت آتل های گچی بین 25 تا 40هزار تومان می باشد. شما مشتریان عزیز جهت خرید انواع آتل کوتاه و بلند دست، پا و سایر اندام ها، با کیفیت بالا و با قیمت مناسب به صورت عمده می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش در تماس باشید.

آتل گردن

در انتخاب و خرید آتل گردن بسته به شرایط بیمار و نظر پزشک متخصص و زمان استفاده بیمار از آن، می توان از انواع آن استفاده نمود. در خرید آتل معمولا پزشک نوع و دستورالعمل های مخصوص برای نحوه بستن و استفاده از آن را تجویز می نماید. حتما دقت داشته باشید در هنگام خرید راحتی آتل را تست کنید تا بهترین استفاده را از آن ببرید. نکته مهم در هنگام خرید آتل های گردن پس از تجویز نوع آن توسط پزشک متخصص بعد از جراحی های مهم سر و گردن، هم تراز قرار گرفتن استخوان های گردن است. آتل گردن برای درمان درد گردن، آرتروز، درمان مشکلات سر و گردن کاربرد دارد.

.

امتیاز شما به این مطلب
تبلیغات
دکمه بازگشت به بالا